חיפוש באתר

אגף נוער

אגף נוער

נוער בית הכרם,

אתם מוזמנים/ות ליהנות ולקחת חלק פעיל בשלל הפרויקטים של היחידה המתקיימים לאורך השבוע.

בואו להשפיע על החברה באמצעות קבוצות המנהיגות המובילות של השכונה:

קבוצות מנהיגות בספורט, הפרלמנט- קבוצת העצמה נשית, Zoom in- קבוצת אומנות.

 

פעילות הנוער:

 

מועדון הנוער "הניצוץ"

המועדון מציע פעילות חברתית, סרטים, סדנאות הרצאות ומזמין את הנוער לקחת חלק בעיצוב פעילות הנוער.  אתם מוזמנים לבוא ולהיפגש עם חברים מהשכונה, לשחק פינג-פונג, כדורגל שולחן, ליהנות ממוזיקה, להתרווח על הספות, להתפנק על סרט עם מסך ענק + פופקורן וחברים נוספים.

המועדון פתוח בימי שני בין 20:00-22:00

ובימי חמישי ושישי בין 22:00-01:00 

 

מגרשים

מגרש הקט רגל עומד לרשותכם בני-הנוער מידי יום חמישי בין השעות 18:00-20:00.  וכן בימי חמישי בין השעות 22:00-1:00. בנוסף, ניתן להשתמש בימי חמישי בערב באולם הספורט, בתיאום מראש בלבד. נא להשאיר פרטים במזכירות ומנהל יחידת הנוער יחזור אליכם. 

 

קבוצות מנהיגות ואקטיביזם

יחידת הנוער מזמינה אתכם/ן לקחת חלק בשלל קבוצות המנהיגות האקטיבסטיות הפועלות בשכונה:

קבוצת המדריכים: במסגרתה תוכשרו כמדריכים בתחום הספורט וה-ODT. תקבלו כלים ותרכשו ידע להובלת קבוצות ואף תובילו קבוצת יסודי בבית הכרם. אם פעם חלמת להיות מדריך/ה - זאת הקבוצה שלך!

קבוצת הפרלמנט: קבוצת העצמה נשית. במסגרתה תבחנו מחדש את מעמדה ותפקידה של הנערה והאישה בחברה, תיפגשו עם פעילות חברתיות בתחום ותפעלו לשינוי התודעה הציבורית. כמו כן אחת לחודש תעבירו פעילויות לילדים השוהים במקלט ויצ"ו הקיים בשכונה. אם בוער בך לשנות את המצב הקיים - זה המקום!

קבוצת zoom in: קבוצת אמנות שתחשוף אתכם לאמנות עכשווית על גווניה. תקבלו פריזמות חדשות באמנות, בחשיבה ביקורתית ובהפיכת המרחב הציבורי המיושן למרחב חדש ואמנותי. אם האמנות אצלך בדם, רוץ/י להירשם!

כל הקבוצות מוכרת כתכנית ל"התפתחות אישית ומעורבות חברתית" של משרד החינוך. ניתן להירשם ולקבל פרטים במזכירות המרכז הקהילתי. 

 

פורום נוער

אנחנו מזמינים נוער יוזם המעוניין בהתנסות בהפקת אירועים תרבותיים וחברתיים של בני הנוער בשכונת בית-הכרם- לבוא וליצור אירועים. המפגש בפורום יתמקד בזיהוי והעלאת צרכים מהשטח, כיצד להפיק אירוע על כל שלביו, הקמת לוח אירועים משותף וחלוקת תפקידים לאורך השנה. 

מוזמנים לקחת חלק נערים ונערות מכיתות ז'-יב' מבית-הכרם. 
המפגש יתקיים אחת לחודש, אינו כרוך בתשלום. 

 

שלכם,
אבימאיר צור
מנהל יחידת הנוער 

 

 

צרו קשר:
השלוחות שלנו:
פעילויות:
תוכן מרכזי:
קישורים:
מתנסנט חוגים